Skip to main content

Ten čistý pocit! - Výhody pro vás jako muže

Když kondom padne jako druhá kůže, je sex úplně jiný. Zde si můžete přečíst o zkušenostech ostatních mužů s MISTER SIZE - a o tom, zda ten rozdíl stojí za to.

Ohlasy mužů

Matteo - 32 let, z Aachen

"Moje dokonalá velikost, můj čistý pocit".

"Abych byl upřímný, o kondomu jsem nikdy moc nepřemýšlel. Prostě jsem si koupil to, co bylo v regálu - vždycky se to nějak hodilo. Pak jsem náhodou narazil na MISTER SIZE a řekl jsem si, že to prostě zkusím. Pokud jde o sex, jsem docela experimentátor a často si kupuji neobvyklé doplňky, tak proč nevyzkoušet i novinky v kondomu?

Když jsem poprvé použil MISTER SIZE, byl jsem překvapen rozdílem, který individuální přizpůsobení způsobilo. Objednal jsem si domů velikost kondomů a našel jsem svou přesnou velikost - upřímně řečeno, jinou, než jsem si myslel - a stálo to za to. Díky tenkému materiálu a skvěle padnoucímu střihu se kondom hned cítil jako druhá kůže. Myslím, že sex je vždycky dobrý, ale tohle byl jiný příběh. Ten pocit byl mnohem intenzivnější, než jsem zažil předtím. Nemyslel jsem si, že velikost bude mít takový význam.

Kay - 26 let, Neu-Ulm

"Nejsem 0815 - proto potřebuji kondomy, které nejsou"

"Najít správnou velikost kondomu byl pro mě od začátku problém. Můj penis je o něco menší než průměr. To nikdy neovlivnilo mé sebevědomí - zatím byly všechny mé partnerky s mým výkonem velmi spokojené - ale dovedu si představit, že jiní muži, kteří nejsou tak dobře obdařeni, s tím mají problém. A navíc stojíte před regálem a říkáte si: Proč tu není nic, u čeho bych měl pocit, že se myslelo na muže, jako jsem já? Jako by existoval jen jeden typ člověka, všichni s naprosto stejnými mírami. To nedělají ani s oblečením. Díky Bohu!

Když jsem viděla MISTER SIZE a širokou škálu velikostí, první, co mě napadlo, bylo: Proč to nedělají všichni? Existují různé penisy, takže by měly existovat i různé kondomy. Pro mě to byla rozhodně úleva. Poprvé jsem si vybral správnou velikost a kondomy perfektně seděly. V posteli jsem si hned všiml rozdílu: už žádné klouzání a žádný strach, že kondom spadne nebo - což je ještě horší - se zasekne. Mohu jen doporučit, aby si každý muž vybíral kondomy stejně jako oblečení.

Kondomy na míru ve vaší osobní velikosti - výhody pro muže

Mnoho mužů se ke kondomům staví kriticky. Důvodem jsou často špatné zkušenosti z mládí nebo to, co o kondomu slyšeli: že je nepohodlný, zbavuje citu, stahuje a trhá se. Stojí však za to tyto uložené předsudky znovu zpochybnit - protože ve správné velikosti má kondom MISTER SIZE mnoho výhod:

Intenzivní pocit s optimální ochranou

S MISTER SIZE je sex stejně intenzivní jako bez kondomu. Pouze tenká vrstva vám umožní cítit každý dotek a zároveň vám dá možnost se zcela uvolnit. Protože se nemusíte starat o antikoncepci a bezpečnost - bez nevýhod a rizik, které s sebou nesou jiné antikoncepční metody. A co víc, o něco vydatnější vrstva lubrikantu na našich kondomech zajistí, že vaše milování začne ještě lépe.

S MISTER SIZE můžete být sami sebou jako muž.

Samozřejmě je to hloupé, když kondom buď nedoléhá dostatečně pevně, nebo se jeho nasazení stává soutěží zručnosti a silového výkonu. Dokonalý kondom se musí snadno rozvinout a padnout jako ulitý - pro MISTER SIZE je to samozřejmost. Jakmile si najdete svou osobní velikost, už nemusíte nic mačkat. Kondom vám jednoduše padne, bez ohledu na velikost vašeho nejlepšího kousku. Takže i s kondomem se můžete cítit zcela sami sebou - a užít si skvělý sex jako muž. Nejlepší je vyzkoušet si to hned.