Skip to main content

Vaše výhody

Když se antikoncepce prostě hodí - Výhody kondomů MISTER SIZE

Pokud jde o tu nejkrásnější věc na světě, měla bys být schopná se jí zcela oddat - bez starostí, otravných diskusí a hloupých vedlejších účinků antikoncepce. Přesně k tomu slouží naše kondomy MISTER SIZE: díky individuální velikosti, dokonalému přizpůsobení a ultratenkému latexu jsou sotva znatelné, poskytují přirozený pocit a zároveň zajišťují optimální bezpečnost. Můžete si tak společně užívat výhod a bezstarostně se oddávat dobrým pocitům. Protože někdy to opravdu může být tak jednoduché.

Výhody pro něj

Hledání ideálního partnera platí i v případě antikoncepce: pokud jste dosud nebyli spokojeni s kondomy, pravděpodobně jste jen ještě nenašli toho pravého partnera pro svůj nejlepší kousek. S MISTER SIZE ve vaší osobní velikosti se obejdete bez štípání, zdlouhavého rozbalování nebo jiných nepříjemných vedlejších účinků. Sotva si toho všimnete a pocit při sexu je neobvykle intenzivní. Zároveň vás samozřejmě spolehlivě chrání a dává vám pocit bezpečí - takže se můžete zcela odvázat.

Chcete se dozvědět více? Naši testeři nám sdělili své zkušenosti.

Přečtěte si zkušenosti našich testerů

Můžeme se odvázat - a užít si zábavu svého života.

Sex je obzvlášť skvělý, když oba společně převezmou odpovědnost a pak se jeden druhému s dobrým pocitem oddávají. Mister Size vám k tomu dává ideální příležitost - protože díky své tenké a sotva znatelné vrstvě už kondom nestojí mezi vámi, ale stává se jedinečným spojením. Oba se tak můžete cítit bezpečně a užívat si sex v celé jeho intenzitě.

Zajímá vás to? Nechali jsme ji otestovat páry - zde nám vyprávějí o svých zkušenostech.

⚧Luis& Johanna - 39 a 41 let, z Lübeck

Při sexu mám hlavu v oblacích, ne v antikoncepci

Už vás nebaví, že jste jako žena zodpovědná pouze za antikoncepci? S MISTER SIZE se již nemusíte cítit provinile, pokud jste se vědomě rozhodli odmítnout pilulky nebo jiné antikoncepční prostředky. Váš manžel, přítel nebo milenec je vždy dokonale vybaven - a už není žádný důvod, proč nepoužívat kondom.

PS: Pokud ještě neznáte velikost svého milence, vezměte si s sebou náš zkušební balíček a pomůcku Condom Sizer. Získáte nečekaný ledoborec pro začátek nádherného milostného vztahu.

Chcete se dozvědět více? Naši testeři mají o čem vyprávět.

 

♀Alenya- 25 let, Offenburg

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Novinky

Můj kondom je MISTER SIZE

Uživatelé kondomů, kteří již vyzkoušeli několik kondomů, nám opakovaně píší, že našli svůj kondom v MISTER SIZE. To nás samozřejmě těší, a proto jsme chtěli vědět přesně a dát vědět ostatním o jejich zkušenostech s MISTER SIZE: Proto jsme zahájili…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nás

Kvalita kondomů

Abychom mohli našim zákazníkům zaručit maximální bezpečnost, jsou součástí našeho standardního programu prvotřídní materiály a přísné kontroly.

Kondom FAQ
O nás

Často kladené dotazy k tématu kondomů a velikostí kondomů

Erhalte hier die Antworten auf alle deine Fragen rund ums Kondom, deine Kondomgröße, sowie MISTER SIZE als dein passendes Kondom.

Mister Size Vystupte ze své rutiny

Dobrý sex nemusí být dokonalý

Přečtěte si nyní

Pilulka - skutečně rovná práva při sexu?

Přečtěte si nyní

Kondomy a lubrikant: takhle jde sex jako po másle

Přečtěte si nyní

Vyzkoušejte něco nového