Skip to main content

Drop together - výhody pro vás jako pár

I v partnerských vztazích může trvat dlouho, než konečně najdete ideální antikoncepční metodu. Proto byly naše páry zpočátku překvapeny pozitivními zkušenostmi s MISTER SIZE. Podívejte se, co říkají.

Zkušenosti párů

Luis a Johanna - 39 a 41 let, z Lübecku

"Jsme nároční - v každé situaci."

Luis: "Jsme spolu už 16 let a vždy jsme měli velmi dobrý sexuální život. Tedy alespoň z mé strany."

Johanna: "Já nemám námitky!"

Luis: "Haha, tak to jsem rád."

Johanna: "Před rokem jsem se však rozhodla, že už nechci svému tělu dodávat žádné hormony, a tak jsem přestala brát pilulky. Museli jsme tedy hledat novou antikoncepci. Kondomy byly od začátku mým favoritem: velmi bezpečné a bez složitých zásahů do těla. Kromě toho si myslím, že už jsem se o antikoncepci starala sama dost dlouho. S kondomy můžeme převzít stejnou odpovědnost."

Luis: "Abych byl upřímný, zpočátku jsem byl dost skeptický. Už je to nějaký čas, ale s kondomy jsem měl špatné zkušenosti. Často neseděly správně a pocit z nich byl jen poloviční než bez nich. Sex na druhém místě."

Johanna: "To mě dostalo. Nechtěl jsem zhoršit to, co jsme měli. Proto jsem zkoumal, jaké by bylo nejlepší řešení, pokud jde o kondomy. Pak jsem narazil na Mister Size prostřednictvím doporučení na online fórech a okamžitě jsem si objednal Condom Sizer domů. "

Luis: "Jsem velkým příznivcem výrobků na míru (ve svém šatníku mám dva obleky na míru), proto se mi měření hned zalíbilo. Kondomy, které přišly, jako by byly od začátku vyrobeny pro mě."

Johanna: "Poprvé s kondomem po tak dlouhé době bez něj jsem byla opravdu zvědavá, jestli budeme spokojení. Ale všechny mé obavy se po několika minutách rozplynuly. Bylo to příjemné jako vždy."

Felix & Nora - 34 a 27 let, z Wittenbergu

"Můžeme se odvázat - a užít si zábavu svého života."

Nora: "S Felixem jsme spolu už tři roky. Většinu času jsme měli vztah na dálku, ale před půl rokem jsem se za ním přestěhovala do Berlína. Zároveň jsem začal podnikat a vůbec se mi nedaří špatně. Mám toho teď hodně a na dítě mám tak málo času!"

Felix: "Pro mě je to podobné, a proto se velmi shodujeme v plánování dítěte: jednou, ale prosím ne teď."

Nora: "Ale pořád máme rádi sex, a to hodně (smích). Proto musíme být velmi opatrní."

Felix: "Výběr kondomu pro mě není snadný, protože nemám průměrnou velikost penisu. Už dvakrát se nám stalo, že kondom při sexu sklouzl. Pokaždé to byl totální průšvih a ještě nějakou dobu poté to pro nás oba bylo stresující. Přesně to, co při sexu nechcete."

Nora: "V jednu chvíli jsem si řekla: musí existovat kondomy, které nenabízejí jen standardní velikost. Nemůžeme být jediní, kdo potřebuje trochu individuality."

Felix: "Kamarád mi doporučil MISTER SIZE. Koupil jsem si balení tří velikostí na vyzkoušení a u jedné jsem okamžitě pocítil: "To je ono."

Nora: "Jsme teď mnohem uvolněnější a je to ještě větší zábava."

Převzetí odpovědnosti a společné užívání si - výhody pro páry

Zejména v dlouhodobém vztahu je vhodné vyzkoušet předchozí zkušenosti a znovu vědomě hledat ideální antikoncepční metodu pro vás oba. Kondomy se často používají pouze jako nouzové řešení, když už není možné užít pilulku kvůli vedlejším účinkům. To je však podcenění jejich hodnoty. Protože pokud investujete trochu času do výběru správného kondomu ve správné velikosti, bude antikoncepce jednodušší a pohodlnější než kdykoli předtím.

Bezstarostný požitek - s intenzivním pocitem díky individuální velikosti

MISTER SIZE vám díky svým individuálním velikostem zajistí, že si společné chvíle užijete bez starostí. Kondom perfektně sedí, aniž by hrozilo riziko sklouznutí nebo jakéhokoli zúžení. Zároveň je mezi vámi jen velmi tenká vrstva. Budete se cítit stejně intenzivně jako kdykoli předtím a můžete se plně soustředit jeden na druhého.

Vytvořit jednotku - pro antikoncepci i pro sex

Pro váš vztah, a tedy i pro váš sexuální život, je dobré, když důležitá rozhodnutí děláte společně, aniž by jeden z vás musel ustupovat. Proto MISTER SIZE vytváří ideální podmínky pro antikoncepci: s kondomem na míru nejsou žádná omezení pocitů a vedlejší účinky hormonálních metod jsou konečně minulostí. Místo toho máte dobrý pocit ve všech ohledech. Protože jste se o to postarali společně a nyní si můžete užívat výhod společně - s nádhernými okamžiky skvělého sexu.