Skip to main content

Mister Size - skutečná velikost i z hlediska kvality kondomů

Abychom mohli našim zákazníkům zaručit maximální bezpečnost, jsou součástí našeho standardního programu prvotřídní materiály a přísné kontroly. Miliony uživatelů kondomů po celém světě se tak mohou těšit z vysoké kvality kondomů Mister Size, která je výsledkem více než 20 let zkušeností v oboru.

Suroviny

Kondomy Mister Size jsou vyrobeny z jedinečné směsi přírodního kaučukového latexu, která výrobku dodává mimořádnou měkkost, odolnost proti roztržení a nízkou úroveň zápachu. Díky tomu kondomy Mister Size poskytují intenzivní pocity a zároveň spolehlivou ochranu. Pro optimální kompatibilitu se lubrikační gelový povlak skládá z čistého silikonového oleje, který je také známý jako dimetikon.

Certifikace

Mister Size je certifikovaný zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí EU 93/42 EEC. Kromě interních kontrol kvality jsou naše systémy výroby a řízení pravidelně a oficiálně auditovány podle norem ISO 9001 a ISO 13485.

Výroba

Při výrobě se spoléháme na našeho dlouhodobého partnera, společnost Karex, největšího výrobce kondomů na světě. Kondomy Mister Size jsou vyvíjeny a vyráběny v Malajsii na nejmodernějším zařízení pod dohledem zkušených odborných pracovníků. To znamená, že naše kondomy vyrábíme v blízkosti místa, kde se suroviny těží, abychom zajistili nejlepší možnou kvalitu. Každý kondom Mister Size je elektronicky testován na přítomnost dírek. Směs přírodního kaučuku a čistého silikonového oleje zaručuje nejlepší snášenlivost s pokožkou a bezpečnost.

Udržitelnost

Společnost Karex zaručuje spravedlivé odměňování pracovníků ve výrobě a zákaz dětské práce při výrobě Mister Size.

Obal kondomu je vyroben z pečlivě potištěné lepenky. Nepoužíváme zbytečné plastové sáčky ani obalový prostor - řídíme se heslem: co nejvíce, co nejméně.

Kondomy Mister Size jsou také veganské.