Skip to main content

Když je najednou všechno v pořádku - výhody pro vás jako ženu

Chcete si užívat všestrannou ochranu kondomů, ale přesto cítit svého partnera plně a dokonale? S MISTER SIZE můžete mít obojí! Alenya a Lotta vám poví o svých zkušenostech a výhodách, které získaly.

Zkušenosti žen

Alenya - 25 let, z Offenburgu

"Při sexu mám hlavu v oblacích, ne v antikoncepci".

"Už několik let jsem svobodná z vášně! Ráda zkouším nové věci - i pokud jde o muže. Takže pokud jde o lásku a sex, jsem dost nevyzpytatelná, ale pokud jde o antikoncepci, vždycky hraju na jistotu. V sázce je příliš mnoho na to, abych se řídil myšlenkou "ono to nějak dopadne". Proto se nechci v sexu spoléhat na druhého člověka. O svém těle a antikoncepci rozhoduji já.

Když jsem objevila řadu Mister Size, byla jsem okamžitě nadšená. Je to úroveň dokonalé přípravy, kterou hledám. Nyní mám naprostou jistotu, že mám pro každé své dobrodružství správnou velikost. Vše opravdu správně sedí a nic neklouže. Zároveň je pro něj ultratenký materiál také velmi příjemný, což mě samozřejmě těší. Především mi však dává pocit jistoty, který potřebuji k tomu, abych se mohl opravdu odvázat."

Lotta - 31 let, Osnabrück

"Podle mě musí být při sexu všechno v pořádku - pro obě strany."

"Jsem velmi fyzicky citlivý člověk, a proto jsem sexualitu nikdy nebrala na lehkou váhu.

Při sexu se chci se svým partnerem zcela sblížit a opravdu se do něj vžít. Aby to fungovalo, musí být pro mě opravdu všechno v pořádku a obě strany musí být plně oddané. Proto jsou pro mě kondomy důležitým detailem... mohou také zničit noc. Pokud něco nesedí správně nebo člověk cítí jen zlomek toho, co by mohl cítit, celá interakce je pryč. Zvlášť špatné mi připadá, když se nasazování kondomu stává hrou zručnosti a při rozbalování se může dokonce roztrhnout. Totální zabiják potěšení!

Z tohoto důvodu nejsou kondomy určeny pouze pro muže. Pokud je něco špatně, cítím to stejně."

Sebeurčení bez nevýhod - výhody MISTER SIZE pro vás jako ženu.

Vzít antikoncepci do vlastních rukou není pro ženu vůbec snadné, přestože má k dispozici mnoho možností. Hormonální metody, jako jsou pilulky, mají často velké nevýhody, takže za své sexuální sebeurčení musíte zaplatit vysokou cenu. Kondomy jsou mnohem jednodušší - kdyby nebylo argumentu mnoha mužů, že kondomy omezují citlivost. S MISTER SIZE jsou tyto obavy naštěstí minulostí. A jste dokonale připraveni na každou situaci.

Soustřeďte se na to podstatné - ať už ve vztahu ...

Sex by měl mít vždy šanci stát se jedním z nejkrásnějších okamžiků. Proto MISTER SIZE vytváří podmínky, které vám umožní uvolnit se během sexu - bez obav a přemýšlení o vedlejších účincích. Pokud jste vždy měli pocit, že kondomy ubírají milování na intenzitě, nyní budete mít úžasný zážitek. Protože když kondom dokonale padne, je během několika sekund převrácen a pro oba je sotva znatelný. Můžete se do sebe zcela ponořit a užívat si nádherné chvíle vzájemné pospolitosti.

... nebo při sexu na jednu noc.

I když jste svobodní, kondomy jsou vhodnou antikoncepcí - protože když máte sex s někým, koho (zatím) neznáte, bezpečnost je vždy na prvním místě. To však neznamená, že musíte přijmout jakákoli omezení. Pokud s sebou budete mít vždy jeden z našich zkušebních balíčků a pomůcku Condom Sizer, najdete správnou velikost během chvilky a můžete si užít sex na jednu noc v celé jeho intenzitě. Jen si to vyzkoušejte.