Skip to main content

Tým Mister Size

V naší rodinné firmě jsou všichni zaměstnanci plně oddáni a nadšeni tím, že vám poskytnou ty nejlepší kondomy. Zjistěte více o lidech, kteří stojí za společností Mister Size, a nahlédněte do jejího zákulisí. Seznamte se s naším týmem.

Pokud máte jakékoli dotazy, návrhy nebo kritiku, vždy vám rádi pomůžeme. Veškerou zpětnou vazbu bereme vážně, abychom mohli každý den zlepšovat vaše zkušenosti s kondomy MISTER SIZE. Neváhejte a použijte kontaktní formulář.

Eva

Naší vizí je zpřístupňovat vhodné kondomy ve stále více zemích světa, a to společně s naším skvělým týmem - to je moje vášeň! Moje dobrá nálada je obvykle nakažlivá. Miluji dobré nápady a ještě raději je s týmem rychle uvádím do praxe. Jako generální ředitel zajišťuji přehled a vizi i dobrou týmovou spolupráci.

Jan

Proč se boty dodávají ve správné velikosti a kondomy ne? Položil jsem si otázky, které si nikdo jiný nepoložil. Jako zakladatel internetového obchodu s kondomy Vinico, jako člověk, který spoluvymyslel značku kondomů My.Size a proslavil ji v Německu, a jako vynálezce Mister Size vyvíjím dokonale padnoucí řešení pro naše zákazníky v mnoha zemích světa s kreativitou, citem pro design a více než 20 lety zkušeností v oboru kondomů.

Gunther

Miluji kontakt a výměnu informací s našimi zákazníky. Společné rozvíjení nápadů a jejich realizace mě každý den velmi těší. Poznávání zákazníků a lidí z celé Evropy i mimo ni a následná péče o ně a výměna nápadů na úrovni očí je mi blízká. Pro společnost Mister Size se skvěle hodím, protože společně se zákazníky nacházím individuální řešení, díky nimž je společnost Mister Size ještě úspěšnější. Kreativně a s nespoutaným optimismem nacházím stále nové nadšené zákazníky, kteří nadále přispívají k tomu, aby Mister Size byl známý jako vynikající kondom.

Bastian

Ve společnosti Mister Size pracuji od začátku a jsem s ní spojena od roku 2013. Práce ve společnosti Mister Size, stejně jako kondomy, mi velmi vyhovuje, protože s nadšením pracuji na nových projektech a vždy hledám to správné řešení. Ve společnosti Mister Size mě baví rozmanitost různých úkolů, ať už jde o tvorbu webových stránek, organizaci nákupu a mezinárodní logistiky nebo třeba podporu napříč divizemi v oblasti marketingu a prodeje.

Tatjana

Rád využívám svou kreativitu v nejrůznějších oblastech společnosti. Mám ráda rozmanité úkoly a nové výzvy každý den. Péče o naše B2B a B2C zákazníky a jejich pozitivní zpětná vazba na naše produkty je pro mě největší motivací.

Už Albert Einstein věděl...

Úspěch přichází, když děláte to, co vás baví.

Bianca

Stážisté vaří pouze kávu? Ne v elektronickém obchodě MISTER SIZE! I jako stážista jsem byl od prvního dne v centru dění a rostl s přibývajícími úkoly. Nyní, když jsem dokončila školení, se nadále soustředím na naši oblast e-commerce a marketing. Ať už se jedná o příspěvky na blogu, newslettery nebo zákaznický servis: informuji naše B2C zákazníky tím nejlepším možným způsobem o MISTER SIZE, správné velikosti kondomů nebo nejnovějších trendech v oblasti sexu a lásky.

Nezapomeňte

Samozřejmě bychom neměli zapomenout zmínit všechny pracovité ruce v našem týmu, které zde nejsou zmíněny a které nás energicky a s plným nasazením podporují pro společnost Mister Size, a to jak interně, tak externě. Ať už jsou to naši partneři pro marketing, daně a hlavně naši pracovití skladníci, kteří vám naše výrobky přivezou domů nebo do četných obchodů.

Váš přímý kontakt na nás

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Německo

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrana údajů je pro nás velmi důležitá