Skip to main content

Žádná polovičatá opatření - čtyři základní principy MISTER SIZE

My jako tým plně podporujeme MISTER SIZE, protože už máme dost antikoncepčních metod, které jsou jen v pořádku. Zde nelze dělat žádné kompromisy - vše musí být správně. Protože jen tak můžete prožít štěstí nejintimnějších chvil a užít si společný čas v celé jeho intenzitě. Aby to bylo možné, je každý krok ve společnosti MISTER SIZE založen na našich čtyřech základních principech.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Individuální


Pokud jde o sex, neexistují žádná paušální řešení. Každý člověk je jiný a to je naprosto úžasné. Proto pro nás standard nepřipadá v úvahu - pro nás jste osobním vrcholem. Váš milostný život je jedinečný. Získáte tak i ideálního společníka: kondom, který vám opravdu vyhovuje. Možná není šitý na míru (zatím), ale jsme zatraceně blízko. To pocítíte hned.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Citlivé stránky


V sexu je cit to nejdůležitější - chcete si přece užít několik krásných společných chvil a zcela se jeden druhému oddat. Kondom jako přítel, společník a kamarád do postele samozřejmě nesmí vůbec zasahovat. Proto jsme naše kondomy MISTER SIZE optimalizovali tak, abyste je téměř necítili. Díky správné velikosti, ideálnímu přizpůsobení a tloušťce stěny 0,05 mm je mezi vámi při sexu jen tenká vrstva. Můžete si tak vychutnat plný zážitek.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Kvalita


Pokud jde o antikoncepci a ochranu, málokdy existuje druhá šance. Proto musí být vždy vše v pořádku. Chyby jsou tabu. Abychom vám mohli nabídnout plnou spolehlivost, jsou naše kondomy certifikovány a podrobeny pečlivému testování. Prvotřídní kvalita je pro nás naprosto minimální požadavek - koneckonců nemusí vyhovovat jen velikost, ale i vše ostatní.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Zabezpečení


Strach a obavy při sexu jsou zbytečnými zabijáky rozkoše, a proto jsou pro nás naprosto nevhodné. Proto se s MISTER SIZE budete nejen cítit dobře, ale také vám zajistí maximální bezpečnost. Díky osobní velikosti a optimálnímu přizpůsobení sedí vše přesně tak, jak má. Žádné nevýhody - jen spolehlivá ochrana pro nejkrásnější společné hodiny.