Skip to main content

Příběh MISTER SIZE - Vize dokonalého zážitku s kondomem

Ruku na srdce: Který muž si skutečně myslí, že kondomy jsou dobré? Pravděpodobně téměř žádné. Dokonce ani zakladatel naší společnosti Jan Vinzenz Krause si je dosud neužil. V drogerii jsou pouze standardní velikosti. Kondom je jakousi nepříjemnou povinností chránit sebe i partnera před přenosnými chorobami, zabránit nechtěnému těhotenství - ale obecně je stará dobrá guma považována za zabijáka chtíče. Kulhavá minulost. Proto jsme se ve společnosti Vinergy pustili do hledání dokonale padnoucího kondomu, který by neomezoval prožitek z potěšení. Výsledkem našeho pátrání je MISTER SIZE.

Takto vznikl Mister Size

Vše začalo myšlenkou: Proč vlastně nosíme boty správné velikosti, ale kondomy ne? Pro Jana Vinzenze Krauseho, vynálezce MISTER SIZE, muselo vždy všechno dobře sedět. A tak by to mělo být i s kondomy. Zrodil se nápad: kondomy ve správné velikosti!

2001 - První internetový obchod s vyhledávačem kondomů

V roce 2001 Jan založil internetový obchod Vinico, který dodnes pomáhá uživatelům kondomů najít ten správný kondom pomocí vyhledávače kondomů.

Internetový obchod s vhodnými kondomy se v Německu rychle stal známým. K jeho popularitě v Německu přispěly četné zprávy v médiích (např. v časopise Focus, Men's Health) a mediální vystoupení, např. v pořadu Kai Pflaume. Spoluprací s Bravo, ProFamilia nebo dokonce s americkým sexuologem Davidem Schnarchem získal Jan pro toto téma ambasadory. Současně se stále více zdokonaloval způsob, jakým se lidé o toto téma zajímají. Byly například vytvořeny měřící nástroje, jako je Condom Sizer, pomocí kterých mohou muži snadno určit svou velikost. Vize přesvědčit co nejvíce lidí na celém světě, aby používali vhodné kondomy, se stávala stále konkrétnější.

2008 - Vývoj prvních velikostních kondomů

V roce 2008 se touha po dokonale padnoucím kondomu stala skutečností: Jan potkal v Axelu Rothovi (R&S Consumer Goods GmbH), zkušeném výrobci kondomů, obchodního partnera a výrobce, který s ním sdílel myšlenku a nechal vyrobit MY.SIZE v nejvyšší kvalitě a v 7 velikostech kondomů. My.Size jsme distribuovali nejen v našem internetovém obchodě Vinico, ale do konce roku 2020 jsme měli také exkluzivní distribuční práva na My.Size v Německu a některých dalších zemích.

2019 - Další vývoj do podoby Mister Size

Skutečnost, že kondomy by měly perfektně sedět, už Janovi nestačila. Tvrzení, že sex s kondomem je stejně dobrý jako bez kondomu, přimělo Jana pokračovat ve vývoji ještě lepších kondomů. pro svůj projekt se mu podařilo získat největšího světového výrobce kondomů Karex. Společnost Karex se prohlašuje za průkopníka na trhu kondomů z hlediska vývoje, kvality a udržitelnosti a vyrábí kondomy pro známé značky kondomů po celém světě. Správný partner proto musí mít vyvinuté ty nejlepší kondomy.

K vývoji kondomů MISTER SIZE, které byly uvedeny na trh v roce 2019, významně přispěly nesčetné diskuse se zákazníky a prodejci. MISTER SIZE je výsledkem 20 let zkušeností s velikostí kondomů a naší vášně! Nejenže se MISTER SIZE vyrábí v 7 velikostech, ale je také úžasně věrný na omak.

Tadaa! Pokud jste ještě nepocítili MISTER SIZE, můžete si o něm přečíst zde...

MISTER SIZE je kondom, který vypadá jako kondom, chrání jako kondom - ale při použití vůbec nepůsobí jako kondom. Proč? Protože muži a ženy necítí téměř nic. Je tenká. Je tak tenký, že je téměř neviditelný - pouhých 0,05 milimetru. Nic neříkající a přesto vybavený veškerou bezpečností, aby se mohl plně soustředit na partnera a jeho intimní přání během žhavého milování.

Nejen mizivá tloušťka je však hmatatelným prostředkem pro potěšení: MISTER SIZE je k dispozici v sedmi různých velikostech - nejlepší kousek každého muže je přece velmi individuální. Naše kondomy dokonale přiléhají ke ztopořenému penisu a splývají s ním v příjemný celek. Ponožky nebo rukavice se také dodávají v několika velikostech, aby neškrtily nebo nebyly příliš široké a neztrácely přilnavost. Různé velikosti kondomů jsou logické a konzistentní. Dokonce i měření obvodu pomocí MISTER SIZER je mravenčení. Nasazení dokonale padnoucího kondomu se stává vzrušující součástí milování. V minulosti bylo sáhnutí po kondomu synonymem pro díru chtíče - dnes však muži i ženy rychle zjistí, že tenký a dokonale padnoucí kondom je klíčem k bezstarostnému potěšení.

Můžete se oddávat bezmezné extázi bez obav, že vám kondom vyklouzne, praskne nebo ho dokonce ztratíte. Felix a Nora, pár z Wittenbergu, vyzkoušeli MISTER SIZE - a už se bez něj nechtějí milovat. "Můžeme se odvázat - a užít si zábavu našeho života," říkají oba. "Při sexu mám hlavu v oblacích, ne v antikoncepci," napsal další zákazník. Použití kondomu MISTER SIZE zaručuje právě to - můžete se oddat lásce a kondom se postará o zbytek.

Náš kreativní tým ve skupině společností Vinergy neustále hledá inovativní nápady, chvějivé novinky, které slibují ještě větší potěšení a vyšší erotický faktor. Pokud chcete mít dobrý sex, musíte být schopni nechat své myšlenky volně plynout - to byl výchozí bod. Například pro zakladatele naší společnosti Jana Vinzenze Krauseho se vše od útlého věku točilo kolem kondomů. Už v dětském pokoji v domě svých rodičů v Bonnu provozoval internetový zásilkový obchod s kondomy a poradenskou službu v oblasti kondomů. Sáhnout po kondomu by se mělo stát samozřejmostí - bez psychického tlaku, beze strachu, bez vnitřní brzdy. To, co bylo dlouho považováno za beznadějné, se nyní stalo skutečností s MISTER SIZE.

Naším cílem je umožnit každému, aby si užil nejlepší sex svého života - v jakékoli formě - i s kondomem. Neustále na tom pracujeme a jsme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Pokud máte jakékoli dotazy, návrhy nebo nápady na zlepšení, neváhejte se na nás kdykoli obrátit.