Skip to main content

Správná velikost kondomu - proto se vyplatí změřit si velikost kondomu

Měli jste vždy pocit, že vám kondomy vadí a berou vám část citu? Pak pro vás máme skvělou zprávu: nejde o kondom obecně, ale spíše o výběr kondomu a jeho velikost. Jakmile najdete ten správný, nebudete téměř cítit rozdíl a konečně si budete moci užívat sex naplno, a to i s gumou.

Perfektní fit místo nesmyslného srovnání ptáků

Už není tajemstvím, že dobrý sex nezávisí na velikosti. Proto je pro MISTER SIZE důležitá vaše velikost - ale jen proto, abyste byli dokonale sladěni pro další milování. Při správné velikosti vytvoří váš nejlepší kousek a ultratenký kondom celek, díky kterému nakonec úplně zapomenete, že tam vůbec je. Už žádný nepříjemný pocit, jen skvělý sex.

Určení velikosti kondomu je snadné!

Než si objednáte své první balení MISTER SIZE, měli byste si samozřejmě nejprve zjistit svou osobní velikost kondomu. Vyvinuli jsme pro vás tři velmi jednoduché metody:

Tmavý pruh na obalu Mister Size

Tmavý pruh na obalu

Velikost kondomu můžete také snadno odhadnout podle tmavého pruhu na našem obalu. Šířka je na každém balení jiná, stejně jako velikost kondomu. Pokud je váš ztopořený penis stejně široký jako pruh, pak vám tato velikost kondomu pravděpodobně bude vyhovovat.

Zjistěte více

Ikona měřícího pásu

MISTER SIZE metr - měřte jako důvěryhodný krejčí

Pokud dáváte přednost klasickému způsobu měření, jednoduše si vytiskněte náš měřicí pásek MISTER SIZE. Vystřihněte ji a opatrně ji umístěte kolem ztopořeného penisu. Pak můžete snadno odečíst svou osobní velikost kondomu.


Upozornění: Při tisku zvolte pro nastavení stránky možnost "žádné", aby byl metr vytištěn věrně podle měřítka.

Vytisknout nyní

Rozměr kondomu

Condom Sizer - specialista na velikost pro váš nejlepší kousek

Zajímají vás spíše skutečné nástroje, které jsou pro tuto práci jako stvořené? Pak je náš měřicí přístroj Condom Sizer tou správnou volbou. S tímto praktickým nástrojem ve formátu šekové karty můžete během chvilky a s naprostou přesností určit svou individuální velikost. A od této chvíle se můžete při sexu soustředit na to podstatné: Horké chvilky v bezproblémovém spojení.

Přečtěte si více

Samozřejmě i jako žena...

Kondomy nemusí být jen pro muže. Pokud dáváte přednost přípravě v dostatečném předstihu před schůzkou nebo chcete udělat něco dobrého pro svou drahou polovičku, můžete samozřejmě měřit stejně dobře. Nejlepší je mít s sebou náš praktický vzorový balíček, abyste mohli ihned začít.

Sedm velikostí kondomů - a jeden z nich je váš

Už jste se změřili? Pak je čas na váš osobní kondom. MISTER SIZE je k dispozici v sedmi různých verzích a vy už víte, která z nich bude od nynějška vaším novým společníkem. Nezáleží tedy na tom, zda je váš vhodný kondom 47 mm, 60 mm nebo dokonce 69 mm - od nynějška si budete moci sex s kondomem užít mnohem lépe. Takže se hned vybavte a pak hurá na další mazlící maraton na gauči nebo za dalším dobrodružstvím.