Skip to main content

Fabio a 1435 dalším lidem se líbí naše produkty

Kondomy s vlastním designem jako reklamní dárek

Mister Size je nyní k dispozici také jako reklamní kondomy. Pro zákazníky B2B jsou kondomy výjimečnými, neobvyklými reklamními dárky s vysokou zapamatovatelnou hodnotou, ale i soukromí zákazníci mohou těžit z neobvyklého nápadu na dárek v individuálním designu.

Nejdůležitější informace:

 • Jeden kondom v malém písmenu
 • individuálně tisknutelné
 • neobvyklé reklamní médium
 • vysoká hodnota vyvolání
 • k dispozici od 500 kusů
 • také pro večírky nebo rozlučky se svobodou

Pro individuální nabídku nebo objednávku nás prosím kontaktujte přímo:

Proč reklamní kondomy?

Skvělý nápad: reklamní kondomy! Kondomy s potiskem nebo kondomy s logem jsou neobvyklé a atraktivní reklamní dárky téměř pro každou příležitost. S námi si můžete nechat vytisknout kondomy a distribuovat je jako drzé reklamní kondomy mezi otevřenými lidmi.

Reklamní kondomy: drzé, sexy a vtipné

Rozdejte gumu, dvě nebo tři. Můžete tak zabít několik much jednou ranou. Kondomy s potiskem přitahují pozornost, reklamní sdělení zůstává v paměti potenciálních zákazníků a partner si může užít bezpečný sex i během večerního aktu nebo ranní rychlovky. Kondomy s potiskem samozřejmě nemají reklamní potisk na samotném kondomu, ale tiskneme pouze na obal kondomu. Motivům a vaší kreativitě se u našich reklamních kondomů meze nekladou: Na praktický obal kondomu se skvěle hodí auta, piktogramy, vtipné výroky nebo logo vaší společnosti. Vnější obal lze také využít jako atraktivní reklamní plochu.

Atraktivní reklamní prostor: kondomy s potiskem

Zápalkové krabičky, sáčky s cukrem a blistry od kondenzovaného mléka se již dlouho používají jako reklamní nosiče. Tisk na kondomy - reklamní kreativci se k tomu odhodlali teprve poté, co sex přestal být tabuizovaným tématem a na obrazovkách se v hlavním vysílacím čase objevují reklamy na bezpečný sex. Ještě před několika lety byli zákazníci v rozpacích, když prodavačka u pokladny křičela na celou prodejnu: "Jutto, kolik stojí kondomy?". Dnes už se při nákupu kondomů málokdo červená. Potisknuté kondomy s vtipnými motivy jsou u pokladny na očích a v drogerii už nejsou schované u podlahy. Tisk na kondomy je účinnou alternativou pro společnosti s malým rozpočtem na reklamu, které však chtějí mít velký dopad. Reklamní kondomy vyniknou - Vaše společnost vynikne, když jako marketingovou strategii použije reklamní kondomy. Určitě!

Nechte si vytisknout kondomy: Jednoduché a levné

Kondomy jsou vždy sázkou na jistotu - ať už v reklamě, nebo při sexu. Malá antikoncepce, kondomy nebo Frommser (jak se jim láskyplně říká podle vynálezce Julia Fromma) podléhají nejvyšším standardům kvality a objednáváme je u vybraných značkových výrobců. Než přijde čas na návrh a tisk kondomů, můžete si vybrat z různých značek, velikostí a dokonce i příchutí. S žebrováním, cvočky, barevné nebo monstrózní velikosti, vytiskneme vám jakýkoli obal kondomu. Klasické reklamní kondomy jsou hranaté, praktické a levné. Pro návrh propagačních kondomů si můžete snadno vybrat z našich šablon nebo nás důvěrně kontaktovat poštou. Každý nápad na reklamu vašich kondomů s potiskem je u nás možný.

Sázka na jistotu, bezpečná reklama: kondomy s logem

Kromě jednotlivě balených a potištěných kondomů pro vás navrhujeme také praktické skládací karty s nalepenými balíčky kondomů, které zaručeně upoutají pozornost jako poštovní zásilky (direct mail) nebo na veletrzích a večírcích. Kondomy s potiskem a logem se vejdou do každé obálky, nezvětšují objem, ale přispívají k bezpečné distribuci vaší reklamy. Když je třeba jednat rychle: Minibalení se samolepkami. Připojte se a udělejte to s reklamními kondomy. Nikde není rychlejší a bezpečnější získat maximální reklamní kopanec.

Propagační kondomy MISTER SIZE jsou bohužel k dispozici pouze ve velikosti 57. Potřebujete pro svou propagaci jinou velikost kondomu? Obraťte se na nás s žádostí o individuální řešení.

Vlastnosti

Jmenovitá šířka: 57 mm

Délka kondomu: 185 mm

Tloušťka stěny (tloušťka kondomu): 0,05 mm

Barva: transparentní

Tvar: válcový, ideální pro uložení a snadné odvíjení, s nádržkou

Lubrikant: extra vlhký

vegan: ano

Testovaná kvalita

Dermatologicky testováno a 100% elektronicky testováno

Certifikace: CE 0120 / ISO 4074

Více informací o našich standardech kvality najdete v našich čtyřech základních zásadách.

Hlavní složkou kondomů MISTER SIZE je latex. Ten se získává z kaučukovníku, a je tedy čistě přírodním produktem, který se kromě kaučuku skládá především z vody, ale v malé míře také z pryskyřic, bílkovin a minerálů.

Při výrobě kondomů MISTER SIZE se používá pouze prvotřídní přírodní kaučukový latex od pečlivě vybraných dodavatelů. Latexová směs obsahuje také další složky, které jsou zodpovědné za dobrou roztažitelnost, bezpečnou odolnost proti roztržení a příjemnou neutrální vůni.

Úplný seznam složek kondomů MISTER SIZE:

 • Cis-1,4-polyizopren (přírodní kaučukový latex).
 • Diethyldithiokarbamát zinku (urychlovač)
 • Fenol, 4-methyl, reakční produkty s dicyklopentadienem a isobutenem (antioxidant)
 • dibutyldithiokarbamát zinku (urychlovač)
 • Oxid zinečnatý (aktivátor vulkanizace)
 • Síra (vulkanizační činidlo)
 • Hydroxid draselný (mýdlo)
 • Mastný alkohol (mýdlo)

Informace v souladu s nařízením o bezpečnosti výrobků (EU) 2023/988

Informace o výrobci

certifikáty

Návod k použití