Skip to main content
MISTER SIZE Medium Trial Set 53 - 57 - 60 (3 kondomy)
MISTER SIZE Medium Trial Set 53 - 57 - 60 (3 kondomy)MISTER SIZE Střední degustační sada 53 - 57 - 60 Zadní strana obaluMISTER SIZE Střední degustační sada 53 - 57 - 60 Balení

Fabio a 1435 dalším lidem se líbí naše produkty

MISTER SIZE ve střední degustační sadě (53 - 57 - 60)

 

- MISTER SIZE ve zkušební sadě - "Vyzkoušejte se" (53 - 57 - 60)

Nejdůležitější informace:

 • jednotlivé kondomy ve velikostech 53, 57 a 60.
 • po 1 kondomu pro důstojné, velkorysé a silné ženy
 • ideální pro zjištění přesné velikosti
 • ideální pro střední třídu
 • intenzivní pocit díky tloušťce stěny pouhých 0,05 mm.
 • průhledný a hladký - s jemným mazacím filmem

Degustační sada MISTER SIZE - "střední testovací balení" (53 - 57 - 60) je k dispozici v následujících velikostech balení:

3 kondomy

Naši zkušební sadu MISTER SIZE - "střední testovací balíček" (53 - 57 - 60) můžete snadno a rychle zakoupit v následujících obchodech:

Vyzkoušejte si svou osobní velikost kondomu

Každý člověk je individuální - a to platí i pro nejlepší položku. Proto je pro MISTER SIZE samozřejmostí, že kondomy nemohou mít vždy stejnou velikost. Protože jen když vám velikost kondomu opravdu vyhovuje, můžete si užít zcela bezstarostný sex s čistým pocitem. Samozřejmě bez nepříjemného štípání a neustálých obav, že vám něco vyklouzne. Ten rozdíl si zamilujete.

S nastavením přesné velikosti - MISTER SIZE 53, 57 a 60

Naše sada "Vyzkoušejte si" vám pomůže zjistit přesnou velikost kondomu. Protože pokud už tušíte, že jste někde uprostřed, můžete si to pohodlně vyzkoušet s tímto. Ať už je vaše šířka 53 mm, 57 mm nebo 60 mm, jedna z těchto tří velikostí vám pravděpodobně dokonale padne. Někdy je také dobré se lišit: O něco větší kondom obvykle poskytuje přirozenější pocit. A díky mírně těsnější velikosti můžete svůj orgasmus oddálit - abyste si ho poté užili ještě intenzivněji.

MISTER SIZE - 7 velikostí kondomů pro lepší sex

MISTER SIZE nabízí celkem sedm různých velikostí kondomů, které vám pomohou užít si uvolněný a kvalitní sex. Šířka se pohybuje od 47 mm do 69 mm. Pomocí našeho MISTER SIZE Smart, měřicího pásku MISTER SIZE nebo praktického měřiče velikostí kondomů rychle zjistíte, který z nich vám sedí nejlépe.

Nebo samozřejmě s našimi třemi degustačními sadami. Pokud vám "střední zkušební sada" ještě nepřináší ideální pocit, vyzkoušejte naši širokou nebo úzkou zkušební sadu.

Osvědčená kvalita

MISTER SIZE vám poskytne zcela nový pocit při sexu a zároveň nabízí optimální bezpečnost. Jedině tak se totiž můžete při milování zcela uvolnit. Proto všechny kondomy MISTER SIZE splňují normu DIN EN ISO 4074:2002 a jsou podrobeny pečlivému testování. Více informací o našich standardech kvality najdete v našich čtyřech základních zásadách.

Kondomy MISTER SIZE jsou k dispozici nejen v 7 různých velikostech, aby si každý muž mohl najít svou ideální antikoncepční partnerku. Jsou také tenčí, a proto citlivější než běžné kondomy.

Funkce

Jmenovité šířky: 53 mm, 57 mm, 60 mm

Délky: 185 mm, 200 mm

Tloušťka stěny (tloušťka kondomu): 0,05 mm

Barva: transparentní

Tvar: válcový, ideální pro uložení a snadné odvíjení, s nádržkou

Lubrikant: extra vlhký

vegan: ano

Testovaná kvalita

Dermatologicky testováno a 100% elektronicky testováno

Certifikace: CE 0120 / ISO 4074

Více informací o našich standardech kvality najdete v našich čtyřech základních zásadách.

EAN v obchodě

4260605480584

Hlavní složkou kondomů MISTER SIZE je latex. Ten se získává z kaučukovníku, a je tedy čistě přírodním produktem, který se kromě kaučuku skládá především z vody, ale v malé míře také z pryskyřic, bílkovin a minerálů.

Při výrobě kondomů MISTER SIZE se používá pouze prvotřídní přírodní kaučukový latex od pečlivě vybraných dodavatelů. Latexová směs obsahuje také další složky, které jsou zodpovědné za dobrou roztažitelnost, bezpečnou odolnost proti roztržení a příjemnou neutrální vůni.

Úplný seznam složek kondomů MISTER SIZE:

 • Cis-1,4-polyizopren (přírodní kaučukový latex).
 • Diethyldithiokarbamát zinku (urychlovač)
 • Fenol, 4-methyl, reakční produkty s dicyklopentadienem a isobutenem (antioxidant)
 • dibutyldithiokarbamát zinku (urychlovač)
 • Oxid zinečnatý (aktivátor vulkanizace)
 • Síra (vulkanizační činidlo)
 • Hydroxid draselný (mýdlo)
 • Mastný alkohol (mýdlo)

Informace v souladu s nařízením o bezpečnosti výrobků (EU) 2023/988

Informace o výrobci

certifikáty

Návod k použití