Skip to main content

"Díky Misteru Size jsem konečně získala potřebnou sebedůvěru v posteli. Děkuji vám, pane Size." - Fabio M. -29 let

Internetový obchod

Chtěli byste konečně vyzkoušet MISTER SIZE nebo potřebujete doplnit zásoby kondomů po několika opravdu dobrých hodinách? Pak si je objednejte přímo online zde v našem partnerském obchodě. Brzy budete dokonale připraveni oddat se dalšímu nádhernému milování bez starostí.

Produkty

Stále hledáte svou velikost?

Určete si svou individuální velikost kondomu pomocí našeho okamžitě dostupného měřicího pásku!

Stáhnout měřicí pásku

Naše testovací balíčky pro testery výrobků

Vyvinuli jsme tři verze našich testovacích balíčků, abyste mohli snadno určit velikost svého kondomu - Slim pro užší penis, Medium pro průměrně široký penis a Wide pro všechny muže s obzvláště širokým penisem. Testovací sady MISTER SIZE 3-pack jsou k dostání pouze ve vybraných prodejnách:

Další produkty Mister Size

Mister Size Bio Gleitgel

Organický lubrikační gel MISTER SIZE

Objevte nyní - organický lubrikační gel na vodní bázi od Mister Size se dokonale přizpůsobí kondomu, stejně jako se kondom přizpůsobí vám.

MISTER SIZE Supplement for active men

Objevte nyní doplněk stravy MISTER SIZE pro aktivní muže. Doplněk stravy s L-argininem, L-citrulinem, zinkem, macou a taurinem.

Werbekondome in verschiedenen individuellen Designs

Kondomy s vlastním designem jako reklamní dárek

Mister Size je nyní k dispozici také jako reklamní kondomy. Pro zákazníky B2B jsou kondomy výjimečnými, neobvyklými reklamními dárky s vysokou zapamatovatelnou hodnotou, ale i soukromí zákazníci mohou těžit z neobvyklého nápadu na dárek v…

Ušetřete peníze při nákupu kondomů online - díky propagačním akcím a větším objednávkám.

Nejlepší je pravidelně sledovat naše propagační akce, protože kromě soutěží a akcí se tu a tam objevují také skvělé slevové akce. Můžete udělat výhodný obchod nebo dva a mít tak po ruce zásobu na několik dalších týdnů nebo měsíců.

Vyplatí se i větší objednávky, protože s našimi výhodnými balíčky můžete ušetřit o něco více. A pokud znáte svou velikost kondomu s jistotou, nic vám nebrání v tom, abyste si udělali rezervu do budoucna.