Skip to main content

Vyhledávač velikosti

Velikosti kondomů u Mister Size - stejně individuální jako vy

Boty, košile a bunda vám samozřejmě vždy perfektně padnou, ale přemýšleli jste někdy o správné velikosti kondomů? MISTER SIZE nyní končí s univerzální velikostí a velikostí XXL. Místo toho získáte kondom, který vám padne jako ulitý. Určitě pocítíte rozdíl - protože od této chvíle se budete cítit opět jako při čistém sexu.

Aplikace MISTER SIZE: Pro průkopníky a technické nadšence

Zajímáte se o technické novinky a rádi byste zjistili svou osobní velikost kondomu právě teď? Pak použijte naši aplikaci MISTER SIZE a změřte si velikost přímo pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Změřte se nyní

Pro klasické postavy: měřicí pásmo MISTER SIZE

Samozřejmě se můžete měřit i klasickým způsobem. Stačí si vytisknout náš měřicí pásek MISTER SIZE a můžete začít.

Stáhnout měřicí pásku

Správná velikost kondomu - Proč se vyplatí měřit!

Proč je velikost kondomu tak důležitá? Stojí to opravdu za to? Zde se dozvíte, jaký je rozdíl mezi standardním a správným.

Správná velikost kondomu

Tabulka velikostí kondomů

Délka penisu nehraje při výběru správné velikosti kondomu roli, pouze šířka, protože kondomy lze vždy rozvinout do délky podle potřeby. Pokud velikost kondomu vyhovuje, je ochrana před nechtěným těhotenstvím zajištěna i v případě, že je kondom trochu krátký, ale ideální velikost znamená, že nesklouzne a neomezuje.

Velikost kondomu se vždy udává jako nominální šířka v milimetrech, např. 47 mm, 60 mm nebo 69 mm. Tato jmenovitá šířka je dána šířkou kondomu v rovině. Toto měření však má jen málo společného s realitou, protože váš penis je kulatý, nikoli plochý. Abychom vám mohli doporučit správnou velikost kondomu, vytvořili jsme převodní tabulku.

Jednoduše změřte svůj ztopořený penis v nejsilnější části, např. pomocí provázku nebo metru. Příslušnou velikost pak můžete odečíst z následující tabulky velikostí našich kondomů:

Velikost kondomu

Pro obvod penisu

Pro průměr penisu

Velikost 47

9,5 - 10 cm

3,02 - 3,18 cm

Velikost 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Velikost 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Velikost 57

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Velikost 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Velikost 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Velikost 69

Více než 15,5 cm

Více než 4,93 cm

Jen si to vyzkoušejte...

Proč trávit čas měřením, když si to můžete prostě vyzkoušet? Pokud chcete MISTER SIZE vyzkoušet hned a máte již přibližnou představu o své velikosti kondomů, můžete si hned objednat jednu z našich praktických zkušebních sad. Sady se skládají ze tří balení ve třech různých, ale sousedících velikostech. Sami se rozhodněte, který kondom vám bude nejlépe vyhovovat! Malý tip: Pokud v obchodě narazíte na MISTER SIZE, tmavě modrý pruh uprostřed vám pomůže odhadnout správnou velikost...

Vyzkoušejte nyní

Ukázat velikost - se správným kondomem je to snadné

Proč existují různé velikosti kondomů?

Každý člověk je individuální - to platí jak pro jeho povahu, tak pro jeho tělo. Proto si obvykle oblečení před koupí vyzkoušíme. Chceme přece, aby nám vše dokonale sedělo a abychom se cítili dobře. Jen s kondomy se někdy zdá, že jsou všechny penisy stejné. Jistě jste si však všimli, že to není pravda. Proto jsme si v MISTER SIZE řekli, že chceme plně vyhovět rozmanitosti mužů - se sedmi různými velikostmi kondomů, z nichž jeden vám dokonale padne. Rozdíl v pocitu je okamžitě patrný. A samozřejmě je to také bezpečnější, protože teď všechno perfektně sedí.

Jaké jsou vlastně velikosti?

Většina kondomů je k dispozici pouze ve standardních velikostech. Jmenovitá šířka se obvykle pohybuje mezi 52 mm a 54 mm. Existují také kondomy XXL, jejichž nominální šířka je obvykle 55 až 57 mm. Vidíte tedy, že rozsah není příliš široký. A pokud se do tohoto vzorce nevejdete, budete mít s většinou kondomů vždy problémy. Buď jsou příliš volné, nebo nepříjemně tlačí a tlačí. Není tedy divu, že se mnoho mužů raději obejde bez kondomů - což samozřejmě také není dobrý nápad.

Abyste se těmto problémům vyhnuli, nabízí vám MISTER SIZE výběr ze sedmi různých velikostí - s nominální šířkou od 47 mm do 69 mm. Díky tomu je snadné konečně používat kondom, u kterého se již nevyskytují všechny nepříjemné vedlejší účinky. Můžete se tak plně soustředit na to nejkrásnější na světě.

Kde je na obalu uvedena velikost kondomu?

U Mister Size je vaše osobní velikost kondomu jasně viditelná jako barevné číslo od 47 do 69 na přední straně obalu. Takto můžete vždy na první pohled zjistit, zda kupujete správnou velikost. Kromě toho je na zadní straně každého balení kondomu uveden krátký povinný text, který označuje velikost kondomu jako standardní nebo nominální šířku. Například velikost kondomu 60 odpovídá standardní šířce 60 mm a totéž platí i pro ostatní velikosti.

Zjistěte si svou vlastní velikost kondomu

Pokud ještě neznáte svou vlastní velikost kondomu, existují tři snadné způsoby, jak ji zjistit:

PDF Měřící pásmo pro velikosti kondomů

MISTER SIZE měřící pásmo

Stačí vytisknout, změřit a odečíst

Rozměr kondomu

Rozměr kondomu

Praktickou pomůcku Condom Sizer od nás dostanete zdarma.

Balení Mister Size 3

Balení

Pokud dokážete přibližně odhadnout svou velikost podle tmavého pruhu na obalu.

Začněte hned a brzy si budete moci užívat skvělý sex s kondomy.

Zjistěte ještě více o kondomech

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Sexuální znalosti o kondomu

Určení správné velikosti kondomu ve 4 jednoduchých krocích

Pro dobrou ochranu je důležité používat správnou velikost kondomu. Zde se dozvíte, jak ve 4 jednoduchých krocích určit správnou velikost.

Kondom Anwendung
Naše tipy na kondomy

Používání kondomů

Co bych měl mít na paměti při používání kondomů? Zde jsou nejdůležitější rady před použitím kondomů.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Sexuální znalosti o kondomu

Kondomy a velikosti kondomů: Odpovědi na všechny vaše otázky

V tomto příspěvku najdete odpovědi na všechny otázky týkající se kondomů a jejich velikostí. Klikněte nyní a přečtěte si více.