Skip to main content

O nás

MISTER SIZE - Váš společník pro lepší sex

Sex může být a může být dokonalý. Proto MISTER SIZE vytváří dokonalé podmínky, abyste si mohli vychutnat společné chvíle v celé jejich intenzitě. Zde se dozvíte více o našich základních principech a o tom, proč plně věříme tomu, co MISTER SIZE představuje.

Více než 20 let zkušeností s kondomy

Naše rodinná firma začala s výrobou kondomů v roce 2001 a od samého začátku se vše točilo kolem správné velikosti kondomů. Na začátku byl pouze vyhledávač kondomů pro správnou velikost a náš internetový obchod Vinico, ale brzy jsme kondomy také sami vyvíjeli a na základě všech našich zkušeností a zpětné vazby od zákazníků vznikl v průběhu let Mister Size. Více se dozvíte v kompletním příběhu Mister Size.

I dnes máte jako zákazníci přímou linku k nám, takže pokud máte nějaké dotazy, návrhy nebo kritiku, těšíme se na vaše odpovědi, abychom mohli dál pracovat na zdokonalování dokonale padnoucích kondomů. Chcete nahlédnout do zákulisí? Pak se nyní seznamte s týmem Mister Size.

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
O nás

Tým Mister Size

V naší malé rodinné firmě se všichni zaměstnanci s plným nasazením a nadšením starají o to, abyste dostali ten správný kondom. Zjistěte více o lidech, kteří stojí za společností Mister Size, v pohledu do zákulisí.

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nás

Kvalita kondomů

Abychom mohli našim zákazníkům zaručit maximální bezpečnost, jsou součástí našeho standardního programu prvotřídní materiály a přísné kontroly.

Kondom FAQ
O nás

Často kladené dotazy k tématu kondomů a velikostí kondomů

Erhalte hier die Antworten auf alle deine Fragen rund ums Kondom, deine Kondomgröße, sowie MISTER SIZE als dein passendes Kondom.

Máte na nás otázky?

Ať už jste soukromý zákazník nebo prodejce: Máte dotazy nebo vás zajímá náš produkt? Pak nás kontaktujte přímo, rádi vám pomůžeme! Jste prodejce? Pak se podívejte do naší dealerské zóny.

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Německo

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrana údajů je pro nás velmi důležitá

Žádná polovičatá opatření - čtyři základní principy MISTER SIZE

My jako tým plně podporujeme MISTER SIZE, protože už máme dost antikoncepčních metod, které jsou jen v pořádku. Zde nelze dělat žádné kompromisy - vše musí být správně. Protože jen tak můžete prožít štěstí nejintimnějších chvil a užít si společný čas v celé jeho intenzitě. Aby to bylo možné, je každý krok ve společnosti MISTER SIZE založen na našich čtyřech základních principech.

Mimořádně tenký materiál zajišťuje intenzivní pocit.

Při sexu jsou city tím nejdůležitějším - chcete si přece užít několik krásných společných chvil a zcela se jeden druhému oddat. Kondom jako přítel, společník a partner v posteli samozřejmě nesmí stát v cestě. Proto jsme naše kondomy MISTER SIZE optimalizovali tak, abyste je téměř necítili. Díky správné velikosti, ideálnímu přizpůsobení a tloušťce stěny 0,05 mm je mezi vámi při sexu jen tenká vrstva. Můžete si tak vychutnat plný zážitek.

Díky našim 7 velikostem si každý může vybrat kondom, který mu opravdu vyhovuje.

V oblasti sexu neexistují univerzální řešení. Každý člověk je jiný a to je naprosto úžasné. Proto pro nás standard nepřipadá v úvahu - pro nás jste osobním vrcholem. Váš milostný život je jedinečný. Získáte tak i ideálního společníka: kondom, který vám opravdu vyhovuje. Možná není šitý na míru (zatím), ale jsme zatraceně blízko. To pocítíte hned.

Naše výrobky a materiály jsou testovány a certifikovány.

Pokud jde o antikoncepci a ochranu, málokdy existuje druhá šance. Proto musí vždy všechno sedět. Chyby jsou tabu. Abychom vám mohli nabídnout plnou spolehlivost, jsou naše kondomy certifikovány a podrobeny pečlivému testování. Prvotřídní kvalita je pro nás naprosto minimální požadavek - koneckonců nemusí vyhovovat jen velikost, ale i vše ostatní.

Dokonalé padnutí a prvotřídní materiály zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Strach a obavy při sexu jsou zbytečnými zabijáky rozkoše, a proto jsou pro nás naprosto nevhodné. Proto se s MISTER SIZE budete nejen cítit dobře, ale také vám zajistí maximální bezpečnost. Díky osobní velikosti a optimálnímu přizpůsobení sedí vše přesně tak, jak má. Žádné nevýhody - jen spolehlivá ochrana pro nejkrásnější společné hodiny.

V co věříme!

V MISTER SIZE chceme každému - bez ohledu na jeho postavu - dopřát nejlepší sex v životě. Proto jsme vyvinuli produkt, který je stejně jedinečný jako jeho nositel.

Amazing Sex for everyone!

Skvělý sex pro každého - naše krédo

Sex uvolňuje, sex přináší potěšení, sex vás činí šťastnými - sex dělá (téměř) všechno lepším. Proto si také myslíme, že si každý zaslouží skvělý sex. Ne jen jednou, ale znovu a znovu. Neměly by tomu být kladeny zbytečné překážky, ale potřebujeme jednoduché antikoncepční metody bez obav a vedlejších účinků. Proto věříme v MISTER SIZE. Přesně to totiž umožňuje.

Mister Size - Tento kondom vám padne!

S vizí "Excellence in Condoms" náš kreativní tým ve společnosti Vinergy neustále pracuje na tom, aby kondomy byly ještě lepší - ještě smyslnější. Naše tvrzení: sex s kondomem by měl být stejně dobrý jako bez něj! K tomu se zavazujeme každý den. Po téměř 20 letech vášně a zkušeností s kondomy správné velikosti jsme proto uvedli na trh kondomy Mister Size. MISTER SIZE je kondom, který vypadá jako kondom, chrání jako kondom - ale při použití vůbec nepůsobí jako běžný kondom. Proč? Protože muži a ženy necítí téměř nic. Nejen zanedbatelná tloušťka však výrazně zvyšuje potěšení: MISTER SIZE je k dispozici v sedmi různých velikostech - nejlepší kousek každého muže je přece velmi individuální.

Chcete se o Mister Size dozvědět více? ... pak se podívejte na tuto stránku.

Zde se dozvíte, jak určit velikost kondomu.

Ne, téměř žádná antikoncepce není 100% bezpečná. Bezpečnost antikoncepčních metod se vypočítává podle Pearlova indexu. Pearlův index kondomů je 2-12, což znamená, že ze 100 žen, které používají kondomy po dobu jednoho roku, otěhotní 2-12 žen. V porovnání s ostatními antikoncepčními prostředky má kondom poměrně špatné výsledky. Ve většině případů je to způsobeno chybami v aplikaci. Více informací o správném používání najdete zde. Pokud však jde o ochranu před pohlavně přenosnými chorobami, jako jsou HIV, syfilis, kapavka, hepatitida B a hepatitida C, kondom poskytuje vysokou úroveň ochrany.

Kondomy jsou obvykle vyrobeny z materiálů podobných gumě, z nichž naprostá většina je vyrobena z latexu. Používají se při sexu k ochraně před nechtěným těhotenstvím a pohlavně přenosnými chorobami a přetahují se přes ztopořený penis před pohlavním stykem. Kromě sterilizace je kondom jediným antikoncepčním prostředkem pro muže.

Kondomy samy o sobě nemají žádné vedlejší účinky. Pokud však trpíte alergií na latex, mohou vyvolat alergickou reakci. Asi 2 % lidí trpí alergií na latex. Proto existují také kondomy bez latexu.

K často kladeným otázkám