Skip to main content

Kondomy, stejně individuální jako vy!

Najděte svou ideální velikost a užijte si nejlepší sex svého života.

Zjistěte svou velikost

Kondom stejně jedinečný jako jeho nositel

Tři balení kondomů Mister Size
Šíp 2
Icon Feather

FEELINGS

Mimořádně tenký materiál zajišťuje intenzivní pocit.

Šipka 1
Ikona zabezpečení

SAFE

Dokonalé padnutí a prvotřídní materiály zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Šíp 3
Kondomy Icon

INDIVIDUÁLNÍ

Díky našim 7 velikostem si každý může vybrat kondom, který mu opravdu vyhovuje.

Šíp 4
Kvalita ikon

KVALITNÍ

Naše výrobky a materiály jsou testovány a certifikovány.

 

V co věříme!

V MISTER SIZE chceme každému - bez ohledu na jeho postavu - dopřát nejlepší sex v životě. Proto jsme vyvinuli produkt, který je stejně jedinečný jako jeho nositel.

Amazing Sex for everyone!

Co říkají naši zákazníci

Díky měřicímu pásku a vzorovým balíčkům bylo velmi snadné najít ideální velikost pro mého přítele. Od té doby jsme v posteli nepoužili žádný jiný kondom. ;-)

Sonja, 30

Můj penis je poměrně štíhlý. S Mister Size jsem našel kondom, který sedí stejně dobře jako oblek šitý na míru. Mohu se plně soustředit na svůj výkon a nemusím se bát, že mi sklouzne.

Amir, 24

Kondomy jsou pěkné a tenké a mají jemnou vůni. Díky tomu, že perfektně sedí, se cítím mega bezpečně a konečně se můžu při sexu uvolnit. Jsem nadšená.

Alex, 35

 

Kondom, který vám opravdu vyhovuje

Jak to funguje

Vystřihněte ikonu měřicí pásky

1. VYPNUTÍ

Opatrně vystřihněte vytištěný metr podél přerušované čáry.

Červená šipka nahoru
Měřící páska penis

2. ROZMĚRY

Opatrně umístěte pásku kolem nejsilnější části ztopořeného penisu. Nyní můžete ze značení odečíst svou osobní doporučenou velikost.

Červená šipka dolů
Balení Icon Mister Size

3. UŽÍVEJTE SI

Perfektní! Nyní jste našli svou ideální velikost kondomu a můžete si v budoucnu užívat zcela bezstarostný sex.

Najděte správnou velikost! Zde najdete další možnosti měření.

Prozkoumejte možnosti měření

Měl jsem pocit, jako bych neměl kondom.

OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Výhody pro něj

Hledání ideálního partnera platí i v případě antikoncepce: pokud jste dosud nebyli spokojeni s kondomy, pravděpodobně jste jen ještě nenašli toho pravého partnera pro svůj nejlepší kousek. S MISTER SIZE ve vaší osobní velikosti se obejdete bez štípání, zdlouhavého rozbalování nebo jiných nepříjemných vedlejších účinků. Sotva si toho všimnete a pocit při sexu je neobvykle intenzivní. Zároveň vás samozřejmě spolehlivě chrání a dává vám pocit bezpečí - takže se můžete zcela odvázat.

Chcete se dozvědět více? Naši testeři nám sdělili své zkušenosti.

Přečtěte si zkušenosti našich testerů

Můžeme se odvázat - a užít si zábavu svého života.

Sex je obzvlášť skvělý, když oba společně převezmou odpovědnost a pak se jeden druhému s dobrým pocitem oddávají. Mister Size vám k tomu dává ideální příležitost - protože díky své tenké a sotva znatelné vrstvě už kondom nestojí mezi vámi, ale stává se jedinečným spojením. Oba se tak můžete cítit bezpečně a užívat si sex v celé jeho intenzitě.

Zajímá vás to? Nechali jsme ji otestovat páry - zde nám vyprávějí o svých zkušenostech.

⚧ Přečtěte si reference párů

Při sexu mám hlavu v oblacích, ne v antikoncepci

Už vás nebaví, že jste jako žena zodpovědná pouze za antikoncepci? S MISTER SIZE se již nemusíte cítit provinile, pokud jste se vědomě rozhodli odmítnout pilulky nebo jiné antikoncepční prostředky. Váš manžel, přítel nebo milenec je vždy dokonale vybaven - a už není žádný důvod, proč nepoužívat kondom.

PS: Pokud ještě neznáte velikost svého milence, vezměte si s sebou náš zkušební balíček a pomůcku Condom Sizer. Získáte nečekaný ledoborec pro začátek nádherného milostného vztahu.

Chcete se dozvědět více? Naši testeři mají o čem vyprávět.

♀ Přečtěte si reference od žen

Mister Size Vystupte ze své rutiny

Dobrý sex nemusí být dokonalý

Přečtěte si nyní

Pilulka - skutečně rovná práva při sexu?

Přečtěte si nyní

Kondomy a lubrikant: takhle jde sex jako po másle

Přečtěte si nyní

Vyzkoušejte něco nového

Mister Size - Tento kondom vám padne!

Výběr kondomů je obrovský, ale pokud jste upřímní, kde se cítil dobře hned? Jak často jste měl/a problémy s nasazením kondomu? Jaký byl pocit při sexu, když byl kondom volný nebo příliš těsný a stažený? Nebo to sedělo, ale přesto vám to trochu vadilo? S MISTER SIZE je to všechno minulostí. Vyvinuli jsme kondom, který vám opravdu sedne. Padne vám jako druhá kůže a konečně vám poskytne plný pocit při sexu. Bez nepříjemného pocitu, že mezi vámi stále něco stojí.

S vizí "Excellence in Condoms" náš kreativní tým ve společnosti Vinergy neustále pracuje na tom, aby kondomy byly ještě lepší - ještě smyslnější. Naše tvrzení: sex s kondomem by měl být stejně dobrý jako bez něj! K tomu se zavazujeme každý den. Po téměř 20 letech vášně a zkušeností s kondomy správné velikosti jsme proto uvedli na trh kondomy Mister Size. MISTER SIZE je kondom, který vypadá jako kondom, chrání jako kondom - ale při použití vůbec nepůsobí jako běžný kondom. Proč? Protože muži a ženy necítí téměř nic. Nejen zanedbatelná tloušťka však výrazně zvyšuje potěšení: MISTER SIZE je k dispozici v sedmi různých velikostech - nejlepší kousek každého muže je přece velmi individuální.

Chcete se o Mister Size dozvědět více? ... pak se podívejte na tuto stránku.

Zde se dozvíte, jak určit velikost kondomu.

Ne, téměř žádná antikoncepce není 100% bezpečná. Bezpečnost antikoncepčních metod se vypočítává podle Pearlova indexu. Pearlův index kondomů je 2-12, což znamená, že ze 100 žen, které používají kondomy po dobu jednoho roku, otěhotní 2-12 žen. V porovnání s ostatními antikoncepčními prostředky má kondom poměrně špatné výsledky. Ve většině případů je to způsobeno chybami v aplikaci. Více informací o správném používání najdete zde. Pokud však jde o ochranu před pohlavně přenosnými chorobami, jako jsou HIV, syfilis, kapavka, hepatitida B a hepatitida C, kondom poskytuje vysokou úroveň ochrany.

Kondomy jsou obvykle vyrobeny z materiálů podobných gumě, z nichž naprostá většina je vyrobena z latexu. Používají se při sexu k ochraně před nechtěným těhotenstvím a pohlavně přenosnými chorobami a přetahují se přes ztopořený penis před pohlavním stykem. Kromě sterilizace je kondom jediným antikoncepčním prostředkem pro muže.

Kondomy samy o sobě nemají žádné vedlejší účinky. Pokud však trpíte alergií na latex, mohou vyvolat alergickou reakci. Asi 2 % lidí trpí alergií na latex. Proto existují také kondomy bez latexu.

K často kladeným otázkám